1Formularz – więcej niż pożyczki

1formularz.pl - logo

1Formularz

9

Maksymalna kwota pożyczki

9.0/10

Okres spłaty

9.0/10

Szybkość otrzymania pożyczki

8.0/10

Przejrzystość strony

10.0/10

Ogólna ocena

9.0/10

Plusy

  • Prostota strony, brak zbędnych elementów
  • Elastyczność względem kwot oraz terminów pożyczek
  • Znakomity kontakt

Minusy

  • Konieczność weryfikacji danych przelew 1 grosza z rachunku bankowego

Serwis 1formularz.pl to jeden z obecnych na polskim rynku finansowym pośrednik.

Oznacza to, że jego rola nie polega na pożyczaniu gotówki, lecz zapewnianiu korzystającym z jego usług użytkownikom dobranie najlepszego możliwego zestawienia pożyczkowego.

Niezależnie od tego czy pożyczasz 1 000 zł, czy może 20 000 zł, to jest to serwis, nad którego odwiedzeniem powinieneś poważnie się zastanowić.

1Formularz – krótko i zwięźle

Nie znajdziesz tu wpisu pokroju „dlaczego skorzystać właśnie z naszych usług” lub „innowacyjna oferta”.

Zamiast wiele pisać, 1formularz po prostu działa, zarazem sprowadzając swoją dewizę do tytułu serwisu – użytkownik wypełnia pojedynczy wniosek, a następnie w przeciągu już nawet kilkunastu minut otrzymuje informacje dotyczące tego, które z firm pożyczkowych spełniają jego wymagania, i które z nich będą najlepszym wyborem pod względem określonych przez niego wymagań.

Pomoc – czyli to, czego tak często brakuje w podobnych serwisach

Czytając opinie dotyczące opisywanego pośrednika nie sposób nie zauważyć satysfakcji klientów. Nic dziwnego, skoro całość oferty jest przedstawiona wyjątkowo jasno, a dodatkowo można skonsultować się z specjalistami z serwisu, którzy oferują pomoc w kwestiach doradztwa finansowego oraz udzielenia wszelkich informacji dotyczących tematyki pożyczek gotówkowych.

Brak zbędnych formalności

Nikt się nie zapyta o to, do czego potrzebujesz gotówki. Posiadasz określoną potrzebę, a serwis szanuję Twoją intymność, nie wymagając od użytkowników niczego poza jedynie niezbędnymi danymi.

Promocje pożyczkowe

Jak czytamy na stronie pośrednika:

W przypadku pierwszej pożyczki:

*RRSO wynosi 0% (przeciętnie) dla pierwszej pożyczki oferowanej przez wybranego Pożyczkodawcę. Wysokość RRSO zależy od pożyczkodawcy, który zdecyduje się udzielić Ci pożyczki. Reprezentatywny przykład: Kwota pożyczki: 500 zł na 30 dni. Odsetki i pozostałe opłaty: 0 zł. Oprocentowanie: 0%. RRSO: 0%. Łącznie do zapłaty: 500 zł.

 

pożyczki online na już

 

Polub nasze profile:
0

Leave a comment

Your email address will not be published.


*