Kasotronik – pożyczaj odpowiedzialnie

Kasotronik

8.5

Maksymalna kwota pożyczki

9.0/10

Okres spłaty

8.0/10

Szybkość otrzymania pożyczki

8.0/10

Przejrzystość strony

9.0/10

Ogólna ocena

8.5/10

Plusy

  • Dobra nawigacja
  • Praktyczne rady dla pożyczkobiorcy
  • Klarowne przedstawienie zasad

Minusy

  • Kontakt wyłącznie przez formularz

Składając wniosek o pożyczkę, każdy z nas chciałby zostać potraktowany w sposób nie tylko uczciwy, lecz również indywidualny.

Decydując się na przejrzenie ofert poszczególnych firm pożyczkowych, okazuje się jednak, że wiele z nich nie jest w stanie sprostać naszym wymaganiom – czy to względem samej pożyczanej kwoty, czy też terminu, w jakim chcielibyśmy dokonać tejże spłaty.

Rozwiązaniem tego problemu jest skorzystanie z oferty, którą prezentują poszczególni pośrednicy finansowi.

Jak działa pośrednik finansowy?

Należy zacząć od tego, że to nie on bezpośrednio udziela nam pożyczki.
Pośrednik, jak sama nazwa zresztą wskazuje, stanowi swoistego łącznika, który (przynajmniej w przypadku tutaj opisywanego serwisu) działa bezpłatnie.

Kasotronik to serwis współpracujący z rzetelnymi pożyczkodawcami, który regularnie zbiera informacje dotyczące prezentowanych przez nie ofert.
Dzięki temu, złożenie wniosku w serwisie to gwarancja uzyskania szybkiej odpowiedzi, w której zawarte jest zestawienie wyłącznie tych ofert pożyczkowych, które spełniają zawarte we wniosku wymagania.

 

Ile można pożyczyć?

Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie jaką kwotę można pożyczyć. Jest to zależne od tego z oferty jakiej firmy pożyczkowej zdecydowaliśmy się skorzystać. Każda firma trudniąca się udzielaniem pożyczek posiada swój dolny i górny limit wypłat. Najczęściej najmniejsza kwota, o którą możemy się ubiegać to kilkaset złotych, najwyższa to zazwyczaj kilka tysięcy, choć istnieją firmy pozabankowe, które mogą nam pożyczyć nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Jak otrzymuje się pieniądze?

W przypadku zdecydowania się na skorzystanie jednej z poszczególnych ofert, kapitał dostarczany jest w znacznej większości przypadków na konto klienta. Poszczególne firmy pożyczkowe oferują dostarczenie gotówki bezpośrednio do klienta, jednakże niejednokrotnie wiąże się to z dodatkową opłatą.

Pożyczki dla każdego

Poprzez współpracę z wieloma pożyczkodawcami, Kasotronik może być w stanie umożliwić zaciągnięcie pożyczki nawet osobom już zadłużonym, a także bezrobotnym, rencistom, emerytom i studentom. Różnorodność ta przewiduje nawet pożyczki bez BIK BIG i KRD.

Czy te pożyczki internetowe są bezpieczne?

Jak możemy przeczytać w FAQ zawartym na stronie:

Serwis kasotronik.pl przykłada szczególnie dużą uwagę do bezpieczeństwa danych swoich klientów. Wymagamy podania jedynie takich informacji, które są niezbędne do wypłacenia pożyczki i wymagane przez firmę pożyczkową, z którą współpracujemy. Informacje uzyskane od naszych klientów są wykorzystywane jedynie do celów związanych z udzieleniem pożyczki. Dla zwiększenia poczucia bezpieczeństwa odsyłamy Państwa do regulaminu dostępnego na naszej stronie internetowej. Serwis kasotronik.pl jest także doskonale chroniony. Nie ma więc obaw o wyciek lub też kradzież danych.

Dodatkowo – każdy klient, niezależnie od firmy, ma prawo do odstąpienia od umowy kredytowej w ciągu 14 dni od czasu jej podpisania, bez podawania jakichkolwiek powodów względem swojej decyzji. Nie jest to powiązanie z żadnymi konsekwencjami, wobec takiej osoby nie mogą zostać wyciągnięte jakiekolwiek konsekwencje.

 

Chwilówki na dowód

Polub nasze profile:
0

Leave a comment

Your email address will not be published.


*