LiniaFinansowa – ocena oferty

LiniaFinansowa

8

Maksymalna kwota pożyczki

8.0/10

Okres spłaty

8.0/10

Szybkość otrzymania pożyczki

9.0/10

Przejrzystość strony

7.0/10

Ogólna ocena

8.0/10

Plusy

  • Różnorodność oferty
  • Jasno i zwięźle przedstawiony regulamin

Minusy

  • Pośrednik, a nie właściwy pożyczkodawca

Możliwość otrzymania spersonalizowanej pożyczki drogą elektroniczną – to właśnie oferta, którą przedstawia LiniaFinansowa.

Serwis funkcjonuje na zasadzie pośrednika finansowego. W praktyce oznacza to, że choć jest on w stanie umożliwić nam zaciągnięcie korzystnej pożyczki, to nie robi tego sam, a przekierowuje nas do pożyczkodawców, którzy spełniają opisane przez użytkownika wymagania.

Bezpłatnie – serwis nie pobiera jakichkolwiek opłat w związku z oferowanymi przez siebie usługami.

Jak długo trzeba czekać na pieniądze od LiniaFinansowa?

Rozpatrzenie wniosku rzadko kiedy wykracza poza kilkanaście minut, zatem pośrednik ten to doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy potrzebują kapitału w krótkim okresie czasu. Mowa bowiem nie tylko o błyskawicznym przelewie od samego pożyczkodawcy, lecz także doboru odpowiedniej firmy, której oferta w jak najmniejszym stopniu uszczupli kieszeń użytkownika.

Jakie dane należy podać, by otrzymać pożyczkę?

Wymagane informacje różnią się w zależności od określonego pożyczkodawcy, jednakże zazwyczaj są to dane osobowe, czyli imię oraz nazwisko, a także numer PESEL. Niejednokrotnie można się spotkać także z zapytaniem o dane adresowe, numer telefonu oraz adres e-mail.

Czy osoba już zadłużona może złożyć wniosek?

Tak. LiniaFinansowa nie dyskryminuje nikogo, zapewniając możliwość wnioskowania o pożyczkę także osobom już zadłużonym oraz bezrobotnym, jak również tym, którzy figurują w bazach danych dłużników.

Solidnie i rzetelnie

Korzystając z oferty serwisu zyskujesz możliwość szybkiej aplikacji o pożyczkę do wielu firm w czasie rzeczywistym. Pozwala to na dobranie najkorzystniejszej pożyczki o klarownie przedstawionych warunkach spłaty.

Polub nasze profile:
0

Leave a comment

Your email address will not be published.


*