OKmoneta – błyskawiczne pożyczki na różne kwoty

OKmoneta.pl

8.8

Maksymalna kwota pożyczki

8.5/10

Okres spłaty

8.5/10

Szybkość otrzymania pożyczki

9.0/10

Przejrzystość strony

9.0/10

Ogólna ocena

8.8/10

Plusy

  • Szybkość - odpowiedź na wniosek już w kilkanaście minut..
  • Koszt - korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne.
  • Jasno i zwięźle - bez zbędnych informacji czy formularzy.

Minusy

  • Jako pośrednik, serwis nie jest w stanie zagwarantować tej samej przejrzystości u współpracujących firm pożyczkowych.

Bezpieczeństwo pożyczania w OKmoneta.pl

OKmoneta to przynależący do ZFP serwis, którego działanie opiera się na pośrednictwie finansowym w kwestii doboru pożyczki gotówkowej o indywidualnym charakterze. Każdy z użytkowników firmy otrzymuje po wypełnieniu wniosku spersonalizowaną propozycję, która dobrana zostaje wedle jego dyspozycji. Zapewnia to szybkość oraz wygodę na każdym kroku tego procesu.

 

Pośrednictwo finansowe w dobieraniu pożyczki zapewnia możliwość odnalezienie tej, która w najmniejszym stopniu obciąży pożyczkobiorcę. Na szczęście, rynek ten stał się obecnie w Polsce na tyle konkurencyjny, że nie pozwala pożyczkodawcom na stosowanie praktyk polegających na wyzysku, choć o dziwo w dalszym ciągu można napotkać na właśnie takie opinie.
 

 

Pożyczki indywidualne

Okmoneta zajmuje się profesjonalnym zestawianiem ofert pożyczkowych w uzależnieniu od indywidualnego klienta. Brany pod uwagę jest kapitał, na jaki wnioskodawca wyraża zapotrzebowanie, a także okres czasu spłaty, który były dla niego dogodny. Rozpatrzenie każdego wniosku zajmuje w większości przypadków zaledwie kilkanaście minut, po których użytkownik serwisu otrzymuje zbiór firm pożyczkowych, które są w stanie spełnić jego oczekiwania. Okmoneta niestety nie jest w stanie przedstawić od razu wymagań wobec pożyczkobiorcy, gdyż te uzależnione będą od poszczególnej firmy. Serwis natomiast przybliża nam kwestie tego, czym właściwie jest odpowiedzialne pożyczanie, i w jaki sposób powinno ono przebiegać: na co zwracać uwagę, czego się wystrzegać, nad czym ponownie się zastanowić.

 

Wygodny kredyt

Całość elementów dostępnych na stronie została ze sobą zestawiona w sposób harmonijny – różni się od wielu podobnych stron tym, że nie sposób tutaj znaleźć zbędnych elementów, które tylko przeszkadzają użytkownikowi w odnalezieniu poszukiwanych przez niego informacji.

 

Szybka pożyczka w OkMoneta.pl

Sprawdzenie wniosku oraz otrzymanie odpowiedzi ogranicza się z okmoneta.pl wyłącznie do kilkunastu minut. Po upływie tego okresu czasu, użytkownik portalu otrzymuje klarowne zestawienie firm, w których posiada możliwość starania się o pożyczkę o sprecyzowanych przez siebie warunkach (kwota, okres i forma spłaty)

 

 

Polub nasze profile:
0

Leave a comment

Your email address will not be published.


*