Pierwsza pożyczka za darmo – TrendyPortfel – Opinie

TrendyPortfel

8.5

Maksymalna kwota pożyczki

8.0/10

Okres spłaty

8.0/10

Szybkość otrzymania pożyczki

9.0/10

Przejrzystość strony

9.0/10

Ogólna ocena

8.5/10

Plusy

  • Możliwość korzystania z różnych promocji
  • Szybka nawigacja na stronie

Minusy

  • Kontakt wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej

Poszanowanie intymności – nikt nie zapyta Cię o powód, dla którego potrzebujesz pożyczki.

Remont domu, nowy samochód, a może wakacje? To tylko i wyłączni Twoja sprawa.

Pożyczka ma charakter indywidualny – użytkownik serwisu wypełnia prosty wniosek, w którym określa interesującą go kwotę pożyczki, jak i termin, w którym chciałby go spłacić, a następnie zostaje przedstawiona mu oferta, która stanowi zestawienie współpracujących z serwisem firm pożyczkowych, które spełniają określone w formularzu wymagania.

Dodatkowy termin – jeżeli użytkownik zdecyduje się na skorzystanie z danej oferty, lecz w późniejszym terminie okazało się, iż nie jest on w stanie spłacić zobowiązania w ustalonym terminie, to osoba ta nie powinna wpadać w panikę. Firmy pożyczkowe są bowiem przygotowane na takie sytuacje, a zatem większość z nich oferuje swoim klientom możliwość odpłatnego wydłużenia tejże daty.

Mnogość ofert – współpraca z wieloma pożyczkodawcami sprawia, że serwis jest w stanie skomponować taką ofertę, która będzie współgrać z przedstawionymi przez wnioskodawcę potrzebami, dzięki czemu nie ma obawy o to, że poszukiwania odpowiedniej pożyczki będą się długo ciągnąć.

Bez dodatkowych kosztów – usługi TrendyPortfel są bezpłatne, bez ukrytych dodatkowych kosztów bądź pobierania prowizji za zrealizowanie usługi. Korzystanie z serwisu jest zatem nie tylko pomocne, lecz zarazem całkowicie bezpieczne.

Krótko i zwięźle – W końcu jeden z tych pośredników, którego regulamin nie przypomina opasłego tomu, a raczej klarowną informację, która nie bombarduje użytkownika bezsensownymi zlepkami zdań, których celem jest odwrócenie uwagi od rozmaitych kruczków.

 

Polub nasze profile:
0

Leave a comment

Your email address will not be published.


*