WezLimit – błyskawiczna pożyczka przez internet

WezLimit.pl

8.5

Maksymalna kwota pożyczki

8.5/10

Okres spłaty

8.5/10

Szybkość otrzymania pożyczki

9.0/10

Przejrzystość strony

8.0/10

Ogólna ocena

8.5/10

Dyskretnie i bezpiecznie – wedle tej dewizy działa pośrednik finansowy WezLimit.pl – wszelkie informacje przekazywane podczas składania wniosku nie są przekazywane dalej, zatem nie ma obawy o ich wykorzystanie przez osoby trzecie.

 

Jak to funkcjonuje?

Jest to bezpłatny dla użytkownika serwis internetowy, za pomocą którego można dokonać analizy pod kątem najtańszych dla użytkownika ofert pożyczkowych, a następnie otrzymać ich zestawienie bezpośrednio przez pożyczkodawcę oferty, która została dostosowana wedle indywidualnych potrzeb wnioskodawcy.

 

Bezpieczne pożyczki

W trosce o swoich użytkowników, serwis podejmuje współpracę tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi pożyczkodawcami, których oferty są na tyle różnorodne, by być w stanie sprostać większości wymagań, jakie stawiają dzisiejsi pożyczkobiorcy.

Wezlimit.pl współpracuje między innymi z:
Aasa Polska S.A., Alfakredyt sp. z o.o., Aventus Group Sp. z o.o., Axcess Financial Poland Sp. z o.o., Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o., CK INVESTMENTS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa, Colorfull Management Ltd., Creamfinance Poland Sp. z o.o., Creditstar Poland Sp. z o.o., Cross Finance Sp. z o.o., Eranking.pl Sp. z o.o., Ferratum Bank Limited, Ferratum Bank p.l.c. FinansowySupermarket.pl Sp. z o.o., Friendly Finance Poland Sp. z o.o., Fundusz Korona Sp. z o.o., Górnośląskie Towarzystwo Finansowe Sp. z o.o., IPF Polska Sp. z o.o. Kreditech Polska Sp. z o.o., Kredytum.pl S.A., Lendon.pl Sp. z o.o., LepszaOferta.pl S.A., Midway Invest Sp. z o.o., Miloan Polska Sp. z.o.o., MiniCredit Sp. z o.o., Money.pl sp. z o.o., Na2 Sp. z o.o., Net Credit Sp. z o.o., OK Money Poland Sp. z o.o., Open Finance S.A., Optima Sp. z o.o., Payday Loans Sp. z o. o., PolCredit Sp. z o.o., Primus Finance Sp. z o.o., PROFI CREDIT Polska S.A., PSF Loans Sp. z o.o., Regita Sp. z o.o., SMS Kredyt Holding S.A., SMS Kredyt Sp. z o. o., SOLVEN Finance sp. z o.o., Tribution Consult Ltd., VIA SMS PL Sp. z o.o., Vivus Finance Sp. z o.o., Wandoo Finance Sp. z o.o., Web Broker Sp. z o.o., WEBFIELD Spółka z o.o., WEBTRIBE Sp. z o.o., Wonga.pl sp. z o.o., Yes Finance S.A., Zaliczka Sp. z o.o., Zaplo Sp. z o.o.

 

Kto może skorzystać z serwisu?

Jedynie osoby pełnoletnie, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych.

Dostęp do serwisu wymaga podania nazwiska oraz imion, numeru ewidencyjnego PESEL, informacji dotyczących stałych dochodów, swoją historię kredytową, stan cywilny, aktualny numer telefonu, numer rachunku bankowego, dane adresowe zgodne z danymi w dowodzie osobistym wnioskodawcy bądź też innym dokumentem tożsamości.

 

 

Polub nasze profile:
0

Leave a comment

Your email address will not be published.


*