Wonga – pożyczki ratalne do 18 miesięcy

Wonga

Wonga jest brytyjskim przedsiębiorstwem, które oferuje pożyczki chwilowe, prowadzi ono swoją działalność w Polsce od 2013 roku. Od 2007 roku Wonga udzieliła już ponad 5 milionów pożyczek.

 

Podstawowe informacje – pożyczki w Wonga

  • Kwota pożyczki: 50 zł – 5 000 zł
  • Możliwość spłaty ratalnej: TAK
  • Możliwy okres spłaty: 1 – 60 dni dla pożyczki krótkoterminowej, do 18 miesięcy w przypadku pożyczki ratalnej

 

Oferta Wonga.pl

  • Pozabankowe pożyczki ratalne – nawet 5 tysięcy podzielone na 18 rat
  • Szybkie pożyczki online bez wychodzenia z domu
  • Pierwsza pożyczka do 1500zł tylko za 10zł kosztów (prowizja)

 

Często zadawane pytania

 

Jakie należy spełnić wymagania, by wziąć pożyczkę w Wonga?

Firma potrzebuje od potencjalnego pożyczkobiorcy, by zapewnił on jej informacje względem swojego numeru konta bankowego, dowodu osobistego oraz telefonu komórkowego, za pomocą którego następuje weryfikacja złożonego wniosku o udzielenie pożyczki pieniężnej.

 

Czy Wonga oferuje program korzyści?

Tak. Jest to okazja zapewniająca klientom możliwość do pozyskania bardziej opłacalnych warunków zaciąganych pożyczek oraz wyjątkowych korzyści.
Mogą na niego liczyć Ci, którzy spłacają swe pożyczki na czas oraz spełniają dodatkowe wymagania, które przedstawione zostały na oficjalnej stronie firmy.

 

Jak działa pożyczka w Wonga?

Aby otrzymać pożyczkę w Wonga, na początku należy wypełnić wniosek online, w którym wnioskodawca powinien zawrzeć wszelkie wymagane dane osobowe oraz kontaktowe.

Następnie następuje proces weryfikacji – w tym celu należy zalogować się na swój rachunek bankowy, lub też za jego pomocą dokonać przelewu 10 groszy w celu pozytywnej weryfikacji.

Jeżeli zakończy się ona sukcesem, to gotówka zostaje przelana na konto pożyczkobiorcy zaraz po zapoznaniu się przez niego z umową oraz zaakceptowaniu jej (może zostać przesłana zarówno drogą elektroniczną, jak i tradycyjną).

 

Jak długo trzeba czekać na weryfikację w Wonga?

Proces ten przebiega wyjątkowo szybko, zazwyczaj ograniczając się zaledwie do maksymalnie kilkunastu minut. Wyjątkiem będą jednak święta państwowe – wtedy decyzja zostanie przesłania dopiero następnego dnia do godziny 9 rano.

 

Reklama firmy Wonga na YouTube

 

Polub nasze profile:
0

Leave a comment

Your email address will not be published.


*